Schaakmatinee, 10+10 The Premove – 09-08-2020

Toch een aardige opkomst vanmiddag. Een aantal nieuwkomers bij de 10+10-middag. Hopelijk komen jullie zondag 30 augustus ook weer.

Wilbert eindigde na verlies tegen Johan, de laatste ronde, op weerstandspunten, toch nog bovenaan. Bram eindigde op weerstandspunten, op de 3e plaats.

Hieronder de uitslag van de extra schaakmiddag.

PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Wilbert Kocken540141115,511,5210221882087
2Johan Wuijts53204-1-11512201021131989
3Bram van den Berg53113,5-1-1159,5222921452236
4Jan Douwes53113,5-1-1148,5198018571979
5Frans Konings522131112,57217418742196
6Huub Leemans530231112,54,5194015421954
7Rick van Loy52122,51214,55194120381932
8Bart van den Berg52122,5-1111,54163915341642
9Wilfried van de Kimmenade52122,51111,53,25162116031623
10Elias Thijsse52032119,51177614731797
11Alex Olree52032-1-1122142717931411
12Yijun Zhan51131,5-1-112,52,25107014551058
13Stefan Olree51041-1-290810813814
14Fons van Leersum500501-11007157150


Rondedossier t/m Ronde 5 – 9-8-2020

PosNaam12345
1Wilbert Kocken9z16w13w17z12w0
2Johan Wuijts11w17z½4z½6w11z1
3Bram van den Berg10z14w11z05w½7z1
4Jan Douwes12z13z02w½9w18z1
5Frans Konings8w½10z17w03z½11w1
6Huub Leemans13w11z011w12z012w1
7Rick van Loy14z12w½5z11w03w0
8Bart van den Berg5z½9w013z112z14w0
9Wilfried van de Kimmenade1w08z112w½4z014w1
10Elias Thijsse3w05w014z111z013w1
11Alex Olree2z014w16z010w15z0
12Yijun Zhan4w013z19z½8w06z0
13Stefan Olree6z012w08w014z110z0
14Fons van Leersum7w011z010w013w09z0

Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑

%d bloggers liken dit: