Ronde 7 – 30-08-2020

Hierbij de uitslag van 30 augustus, de uitgestelde ronde 7.

PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Wilbert Kocken54014-1-114,511208820292087
2Huub Leemans53113,51213,58,5196118841954
3Rick van Loy53113,5111610,5193917961932
4Jan Douwes52213-1-216,59197117101979
5Alex Olree53023-1-19,53142716501411
6Frank Vennix52122,5119,52,25143413081447
7Stefan Olree52122,5-1-1102,258391515814
8Jasper Kools5203211132,5161515341629
9Yijun Zhan51041-1-211,5010386071058
10Fons van Leersum50050121104724720

Rondedossier t/m Ronde 5 – 30-08-2020

PosNaam12345
1Wilbert Kocken6z13w18z14w12z0
2Huub Leemans9z14w½3z08w11w1
3Rick van Loy7w11z02w15z14w½
4Jan Douwes5w12z½7w11z03z½
5Alex Olree4z010w19z13w08z1
6Frank Vennix1w08z010w17z½9w1
7Stefan Olree3z09w14z06w½10z1
8Jasper Kools10z16w11w02z05w0
9Yijun Zhan2w07z05w010z16z0
10Fons van Leersum8w05z06z09w07w0

Maak een gratis website of blog op WordPress.com.

Omhoog ↑

%d bloggers liken dit: