Ronde 6 – 02-08-2020

Hierbij de stand van onze uitgestelde ronde 6, op 2 augustus. Het was heerlijk buiten schaken. Welkom voor Jasper Kools en Yijun Zhan. Hopelijk tot 30 augustus!

Tot de volgende ronde op 30 augustus. Bij mooi weer uiteraard weer in de tuin bij Theseus.

PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Jan Douwes54104,5-1-114,512,75199521301979
2Huub Leemans53113,5-1-216,510,75195318941954
3Rick van Loy53113,511115,25192415401932
4Jasper Kools5302311157164316581629
5Alex Olree53023-11103,5141915221411
6Eric van Dongen52122,512133,75176916641781
7Frank Vennix5203212133143513381447
8Yijun Zhan51131,5-1-2100,75104810631058
9Stefan Olree51131,5-1-1100,758191178814
10Fons van Leersum500501-11205995990


Rondedossier t/m Ronde 5 – 02-08-2020

PosNaam12345
1Jan Douwes7z14w13z½2w16z1
2Huub Leemans5w13z16w½1z04z1
3Rick van Loy8z12w01w½9z110w1
4Jasper Kools9w11z05w16z12w0
5Alex Olree2z010w14z07z18w1
6Eric van Dongen10z17w12z½4w01w0
7Frank Vennix1w06z08z15w09w1
8Yijun Zhan3w09z½7w010z15z0
9Stefan Olree4z08w½10z13w07z0
10Fons van Leersum6w05z09w08w03z0

Maak een gratis website of blog op WordPress.com.

Omhoog ↑

%d bloggers liken dit: