Ronde 1 – 11-10-2020

Hierbij de uitslagen van de 1e ronde van het nieuwe seizoen. Hopelijk kunnen we over 4 weken weer verder spelen met ronde 2, maar vrees dat het iets langer gaat duren.

Een uitgebreider verslag is hier te lezen: https://sgking.nl/schaakzondag-gezelligheid-troef/

PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Bob Jansen54104,5-1-115,513,75213922992125
2Jan Douwes54014-1-213,59196120261950
3Wilbert Kocken53113,511159,75203218982033
4Rick van Loy53023-11167,5193919011929
5Jaap Weel530231-112,54,5187119281867
6Erik van Dongen530231211,54177117441774
7Rick Zegveld52122,51111,54,5195916541986
8Elias Thijsse41122,50-110,52,5179516271808
9Bram van de Vrande512221110,53,75162417701609
10Yuri Gassner410320-1144160916090
11Frank Vennix41032018,5114847391511
12Yijun Zhan410320111,52,5107616741058
13Fons van Leersum40041-2-2111,59409400

Rondedossier t/m Ronde 5 – 11-10-2020

PosNaam12345
1Bob Jansen8z15w12z14w13z½
2Jan Douwes11w110z11w06z14z1
3Wilbert Kocken6w14z012w15z11w½
4Rick van Loy12z13w17z11z02w0
5Jaap Weel13w11z010w13w07z1
6Erik van Dongen3z09w113z12w010w1
7Rick Zegveld9z½8w14w012z15w0
8Elias Thijsse1w07z0bye13w19z½
9Bram van de Vrande7w½6z011w110z08w½
10Yuri Gassnerbye2w05z09w16z0
11Frank Vennix2z012w09z0bye13w1
12Yijun Zhan4w011z13z07w0bye
13Fons van Leersum5z0bye6w08z011z0

Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑

%d bloggers liken dit: